Про нас

БРІСТОЛЬ – ресторан, шоу клуб, який викинув всі шаблони еротичних шоу клубів і створив свій власний стандарт. БРІСТОЛЬ – це центр не лише чоловічих розваг, а ВПЕРШЕ У ЛЬВОВІ і центр жіночих розваг, який включає в себе еротік театр, ресторан, бар.

Щовихідних в Брістолі проходитимуть тематичні еро-вечірки. На сцені клубу виступатимуть найкращі стриптизери країни, а між столиками ходять звабливі дівчата та вперше ЧОЛОВІКИ, які кожен раз приміряють на себе новий образ від кролика до байкерші, від слюсаря до поліцейського

Ми запрошуємо наших гостей увійти в світ естетичної насолоди.

Стрип-бар “БРІСТОЛЬ” – це заклад з теплою атмосферою, яка припаде до смаку цінителям стильного відпочинку. Тут панує атмосфера гламуру. Інтер’єр виконаний в оригінальному стилі, створюючи атмосферу комфорту і затишку. Оригінальний дизайн подіуму і затишне розташування диванів і столиків дозволяють в безпосередній близькості спостерігати за всім, що відбувається на подіумі.

Стрип-бар “БРІСТОЛЬ” – це рай для кожної жінки, територія краси і спокуси, гри світла і ілюзій. Вперше львівська панянка після виснажливого робочого дня, має змогу зайти до нас на вогник і побачити приголомшливе MEN-SHOW, яке Ви ніколи не забудете, адже чоловічий танець – це спокусливе дійство. Чуттєвий чоловік, красиво володіє своїм тілом і з гідністю підносить його Вам – це рай для кожної жінки. Залиште тривоги минулого та пориньте у світ ілюзій і фантазій. Чоловічий стриптиз допоможе зняти стрес жінкам, які змушені багато працювати і згадати про себе кохану.

Наші чоловіки готові задовольнити будь-які Ваші побажання. У нас Вам не доведеться відволікатися на сторонні думки, ми створили всі умови для Вашого відпочинку. Адже кожна гостя для нас VIP-Дама!